Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Pas PWE : Vacant || Pas Interkontynentalny : Vacant || Pasy TT : Vacant

#1 2011-04-25 00:12:59

Kanioha

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-24
Posty: 3289

Ring.

Posty na tygodniówke MIN. 10 linijek !
Posty na PPV MIN.20 linijek !

ZACZYNAMY


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
W / R / P
0 / 0 / 0

Offline

 

#2 2011-04-26 08:19:56

 FanR-Truth'a

User

34415917
Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 3

Re: Ring.

Na telewimie wyświetlone zostaje promo czarnoskórego wrestlera, który gra w koszykówkę na ulicznym boisku. Na samym końcu widać napis ''Już czas''.
W tym momencie słyszymy śpiewającego R-Truth'a przy melodii piosenki ''Right Time''. Część publiczności zaczyna buczeć, a druga część, która jest większa klaszcze i cieszy się z jego powrotu do wrestlingu. R-Truth jest już w ringu i zaczyna swą przemowę.

-Witam was wszystkich. Przeszedłem do tej federacji, gdyż w WWE byłem nie doceniany i zawsze spychany na sam koniec. Pan McMahon kazał mi być baby facem. W tej fedce chce pokazać na co mnie na prawdę stać. Nie będę wam wmawiał że jestem najlepszy i niepokonany bo to i tak nie jest prawda. Tutaj chce osiągnąć Pas Interkontynentalny, który jak na razie wakatuje. Chciałbym także uzyskać pas Tag Team'ów ale jest jeden problem. Nie mam Tag-Team partnera. Chce kogoś z kim będzie można normalnie pogadać. Nie musi mieć jakiejś super siły. Na zgłoszenie będę czekał przy w tym ringu. R-Truth schodzi z ringu, bierze krzesełko i siada obok komentatorów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stara-gwardia.pun.pl www.emerytomani2.pun.pl www.shinobiogra.pun.pl www.prostowserce.pun.pl www.123tza.pun.pl